מהו ערפול באמצעות מאוורר ?

gg

 

מאווררים רגילים מזרימים אוויר חם במהלך הקיץ, ומגביהים את הטמפרטורה במקום להנמיך אותה, מה שמגדיל את הסיכון למכת חום.

מאוורר מערפל הנו מאוורר רגיל, המחובר לטבעת אוורור ערפל. ערכת הערפול באמצעות מאוורר משתמשת בזרבוביות ערפול על מנת ליצור ערפל – טיפות קטנטנות של מים. מדובר בטיפות קטנות מאוד המתנדפות במהירות, המובילות לאוויר קר יותר היוצא מהמאוורר, מה שמפחית את הטמפרטורה באופן מיידי.

ערכת ערפול כוללת ראשי ערפול המחוברים למסגרת החיצונית של המאוורר. זרבוביות הערפול שוברות את המים ומפיקות ערפל. תוכלו להפוך כל מאוורר למאוורר מערפל המקרר את האוויר באמצעות טבעת ערפול. כתלות באזור שתרצו לקרר ובצרכי הקירור שלכם, תוכלו לבחור בין ערכת ערפול באמצעות מאוורר בלחץ נמוך, או במערכת בלחץ בינוני לשימוש ביתי. לצרכים מסחריים, ערפול של מסעדות וערפול תעשייתי .

ניתן להשתמש במאווררים מערפלים לשימוש ביתי חיצוני, בערפול נייד ואף בערפול עבור חנייה פרטית מקורה. שימושים תעשייתיים ומסחריים עבור מאוורר מערפל  כוללים בקרת אבק, קירור מחסנים וקירור מסעדות. טבעות ערפול בלחץ נמוך מיוצרות עם צנרת גמישה שנחשפה ל-UV. לצורך מערכות ערפול בלחץ בינוני וגבוה, ניתן להשתמש טבעות מפלדת אל-חלד.

 

את המוצר החדש שלנו, מערכת מגנטית לערפול באמצעות מאוורר, ניתן לחבר לכל מאוורר, ואספקת המים – מדובר במערכת ערפול באמצעות מאוורר ניידת, שתוכלו לשאת איתכם לאן שתלכו.

ישנו מגוון רחב של מאווררים מערפלים זמינים, כגון מאוורר מערפל נייד, קיר ערפל עם מעמד, קיר ערפל המותקן על גבי קיר ומאוורר תקרה מערפל.

מאווררים מערפלים משלבים את היתרונות של קירור אפקטיבי יחד עם ניידות. מאווררים אלה הנם אופציה זולה יותר מכל ציוד קירור אחר וכמעט כולם יכולים להרשות לעצמם לרכוש אחד כזה. כעת תוכלו להנות מקירור באמצעות ערפל מבלי לדאוג מחשבונות חשמל ומים גבוהים.

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן