כל מה שאתה צריך לדעת אודות מאווררים מערפלי מים

גדג

 

כולנו מחכים בציפייה לתקופת הקיץ. אין כמו לשבת עם חברים בפטיו עם כוס בירה. מצד שני, אין משהו יותר בלתי נסבל משתיית אותה כוס בירה בחום הקשה המאפיין את הקיץ. 

כל שנה, אינספור אנשים סובלים מהחום היוקד והלחות של הקיץ.  המצב חמור במיוחד עבור אלה העובדים מחוץ לבית במדינות דרומיות. חום ולחות קיצוניים, ללא ניהול נכון, עלולים לגרום להתייבשות, שבץ ואפילו מוות. אנשים מבוגרים וילדים צעירים הם פגיעים במיוחד להשפעות של טמפרטורות קיציות קיצוניות, אך ברוב המקרים, הם לא אלה העובדים בשמש במהלך היום. בתור מעסיק אחראי, זהו תפקידך לספק לעובדים שלך סביבת עבודה בטיחותית ונוחה.

באזורים מסוימים, אין זה נדיר לשמוע על עובדים חקלאיים נפגעו ממכת חום והתייבשות. הדבר הרבה יותר שכיח ממה שהיית מצפה. במקרים רבים, ניתן להימנע ממכת חום ותשישות במגזר החקלאי באמצעות השקעה סבירה במאווררים מערפלי מים. אולם, זה לא פרקטי במיוחד לנסות לקרר איזור עבודה חיצוני גדול, אך מאוורר מערפל מים נייד יכול לספק לעובדים שלך הקלה מהחום באיזור בו הם עובדים. 

אם אתה עוסק בגידול חיות משק, מומלץ לך לשקול איך תוכל להפיק תועלת מהטכנולוגיה העומדת מאחורי מאווררים מערפלי מים לשימוש חיצוני. כאשר אתה מוביל חיות משק במהלך יום קיץ חם, כדאי לשקול לספק להם הקלה מהחום עם מאוורר מערפל תליה 20″ ANIA LC008. עבדנו עם אינספור עסקים על מנת לעצב וליישם מערכת קירור מנדפת על מנת לעמוד בצרכים הספציפיים שלהם, ואנו בטוחים שנוכל לעזור גם לך!

מאווררים מסורתיים אינם מועילים כלל כשמדובר במתן הקלה מחום ולחות קיצוניים. הפעולה היחידה שלהם היא הזרמה של אוויר חם ממילא, וכל אחד שיאמר לך אחרת סתם עושה רוח… מיזוג אוויר הוא רק אופציה אחת, ומדובר באופציה יקרה.

המאווררים מערפלי מים שלנו יכולים לספק לך וללקוחות שלך הקלה נחוצה מאוד מחום, וללקוחות שלך מגיע את ההקלה הזאת.  אלפי לקוחות מרוצים לא טועים!

אז מהו מאוורר מערפל מים?

מאוורר מערפל מים הנו מכשיר המשחרר ערפל מים עדין אל תוך האוויר, ומפזר אותו באמצעות מאוורר. המאווררים מערפלי המים שלנו הנם אלטרנטיבה חסכנית ואמינה למערכות מיזוג אוויר יקרות. עוד משהו שמפריד בין מוצרי ערפול המים שלנו למזגנים מסורתיים הוא האפשרות להשתמש בהם מחוץ למבנה. יחידות אלה יעילות במיוחד בשמירה על טמפרטורה נוחה בסביבת העבודה החיצונית שלך או בפטיו שבחצר, וההפעלה שלהם עולה כ-40 אג/לשעה. מדובר בעלות נמוכה משמעותית מהעלויות הכרוכות בהפעלת מערכת מיזוג אוויר.

המאווררים מערפלי המים בלחץ גבוה שלנו מיוצרים אך ורק ממרכיבים באיכות הגבוהה ביותר. המשאבה מיוצרת מפלדת אל-חלד וכוללת מערכת סינון מובנית. משאבות אלו מפיקות טיפות מים בגודל המתחיל מ-10 מיקרון, המתנדפות ברגע המגע עם האוויר ואינן משאירות שאריות לחות. איכות הייצור של מערכות הערפול שלנו היא ברמה שאין שני לה בתחום המאווררים מערפלי המים.

כפי שצוין לעיל, ניתן להשתמש במערפלי המים שלנו הן בתוך מבנים והן מחוץ אליהם. באמצעות תהליך הערפול הקנייני שלנו, לעולם לא תצטרך לדאוג מכך שלחות תגרום נזק לביתך. הערפל מהמאווררים שלנו מתנדף ברגע המגע עם האוויר, מה שישמור עליך קריר ויבש אפילו בימים החמים ביותר. במבחר המוצרים הנרחב שלנו יש לנו מאווררים מערפלי מים עבור כל צורך אפשרי. יש לנו דגמים תעשייתיים גדולים, דגמים ביתיים קטנים יותר, ואפילו מספר דגמים ניידים חדשים. אם אתה מחפש דרך לקרר את עצמך, אנחנו יכולים לעזור!

מאווררים מערפלי המים לשימוש חיצוני מבית Ania יכולים להבטיח שאזור בגודל של עד 43 מ"ר יהיה קריר מספיק בשביל שהעובדים שלך יהיו שמחים, בריאים ופרודוקטיביים.

כבר עזרנו לאינספור בעלי עסקים ביישום והתקנה של מאווררים מערפלי מים לשימוש חיצוני. תמורת השקעה קטנה ועלויות שימוש נמוכות יחסית, תוכל להיות בטוח שהאורחים שלך נהנים משהייתם בבית העסק שלך. כתלות באופי התחרות שלך, מאוורר מערפל מים לשימוש חיצוני יכול להיות הדבר שמפריד בינך לבין המתחרים שלך. אם היית יודע על פטיו באיזור שתמיד קריר בו, לא היית ממליץ עליו לחברים שלך?

ניתן להשתמש גם בערכות ערפול ליצירת אפקטים ויזואליים מרהיבים. סייענו בעבר למועדוני לילה, בתי קזינו ומסעדות ביצירת אפקטים ויזואליים באמצעות שילוב של מערכות ערפול ותאורה. על ידי כך שהעברנו תאורה צבעונית דרך ערפל עדין הנוצר על ידי זרבוביות הערפול שלנו, הצלחנו לייצר אפקטים ויזואליים פשוט מדהימים. זוהי חוויה מדהימה לשבת בפטיו בערב קיץ חמים, להנות ממשקה תוך כדי שאתה מוקף בענן ערפל צבעוני. לא רק שסידור כזה יבטיח שלאורחים שלך יהיה קריר, אין ספק שהוא גם ימשוך לקוחות חדשים.

ללא קשר לצרכים הספציפיים של העסק שלך, אם אתה עובד עם הציבור הרחב ואתה גר באיזור המתאפיין בטמפרטורות קיצוניות, כדאי לך לשקול להשקיע במאוורר מערפל מים לשימוש חיצוני. מאווררים מערפלי מים לשימוש חיצוני מספקים דרך חסכנית, אמינה וידידותית לסביבה להבטיח סביבת עבודה קרירה ונוחה עבור החברים והלקוחות שלך. אנו נעבוד יחד איתך על מנת לפתח מערכת מאווררים מערפלי מים בהתאמה אישית המתאימה לתקציב ולסגנון החיים שלך. אם אתה מעוניין בפתרון קירור מוכן, יש לנו מגוון רחב של אפשרויות מהן תוכל לבחור. אז הקדש מספר דקות לבדיקת הקטלוג הנרחב שלנו ובמקרה שיש לך שאלות כלשהן, אל תהסס לשאול.

מערכות קירור נקודתי

hdht

במקום לכסות אזור נרחב (חצר אחורית, פטיו, גינה וכד'), מערכת קירור נקודתי מבודדת את האיזור המקורר. הדבר אומר כי תוכל לקרר את עצמך בזמן שאתה נהנה מהשמש, מבלי לבזבז אנרגיה על קירור של כל הפטיו שלך.

כל מחסן יכול להפיק תועלת משמעותית מאחת ממערכות הקירור האלה. מערכות מיזוג אוויר הנן יקרות ואינן ידידותיות לסביבה. בנוסף, הן מייבשות את האוויר משמעותית, מה שגורם לאי נוחות עבור עובדים רבים. לא רק שמערכות קירור אלה נוחות יותר, הן חסכניות הרבה ויותר ויכולות לחסוך סכומים משמעותיים בהוצאות על אנרגיה במהלך חודשי הקיץ. דבר זה ימנע פגיעה בפרודוקטיביות, בזמן שמחסנים אחרים ישתרכו מאחור כתוצאה מתשישות הנגרמת על ידי חום. במובן זה, קירור נקודתי עשוי לשלם על עצמו דרך התוצאות שהוא משיג.

מערכות קירור אלה עובדות באותו אופן עקרוני כמו מערכות ערפול אחרות, אך הן ניידות כך שתוכל להתמקד באפקט הקירור במקום בו אתה זקוק לו. מים נשלחים מבעד למשאבה ואז מפוזרים דרך זרבוביות הערפל. הזרבוביות מרססות מים המקררים אנשים בסביבה המיידית של המכשיר. תוצאה זו מושגת על ידי הזרמה של האוויר המנדף את הזיעה שעל העור. טיפות המים הקטנות מקררות את העור עוד יותר, ומשאירות אותך במצב נוח וחופשי מזיעה.

מערכות קירור נקודתי הנן אידיאליות לשולחנות חיצוניים, כיסאות נוח, גינות או כל מקום אחר בסביבת הפטיו. אם אין לך הרבה אנשים שאתה צריך לקרר ואתה לא מעוניין בהוצאת כסף רב על מערכת קירור מערפלת גדולה, מערכות קירור נקודתי היא האפשרות הטובה ביותר עבורך. ההתקנה פשוטה ואין הרבה עבודת תחזוקה, והגוף שלך יהיה קריר יותר והארנק שלך יהיה מלא יותר.

כיצד לנקות מאוורר מערפל מים

על מנת שהמאוורר מערפל המים שלך ימשיך לפעול בצורה מיטבית, יש להקפיד על ניקיון תקופתי וכך תוכל ליצור איזורים נוחים אפילו במהלך ימי הקיץ החמים ביותר. אם החלטת לקחת את הזמן לבצע ניקיון מהיר, טוב שעצרת. אנא קרא את ההוראות להלן. לא רק שתוכל לשמור על ניקיון המאוורר שלך, הריאות שלך יהיו נקיות יותר גם הן.

  • נתק את המאוורר מהשקע והעבר אותו למיקום נקי מבלאגן, כגון שולחן גדול. שחרר את תופסני הרשת או שחרר את הברגים המקבעים את הרשת על מנת להוציא אותה.  אם סוג המאוורר שלך כולל רשת שאינה ניתנת להסרה, יש לשקול להשתמש בפחית לחץ אוויר.
  • אם אתה מסוגל לשחרר את הברגים, יש להסיר גם את הרשת האחורית. אם לא, תוכל להשתמש במברשת קטנה על מנת להסיר את הצטברות הלכלוך.
  • נקה את הרשת עם תמיסת סבון עדינה וספוג. השתמש במברשת שיניים רכה על מנת לנקות את האיזורים שקשה להגיע אליהם.
  • הסר את להב המאוורר ונקה אותו ביסודיות.
  • לאחר שניקית את המאוורר עם תמיסת הסבון, אל תשכח לנקות אותו עם מטלית יבשה. לאחר מכן, הנח אותו בצד על מנת שיתייבש.
  • החזר את להב המאוורר למקומו לאחר שכל חלקיו התייבשו. הדק את הברגים ואת להב המאוורר היטב.

ניקוי הזרבובית :

 • הסר את הזרבובית והקש עליה בעדינות כנגד משטח קשיח על מנת להוציא שאריות של מים קשים. שלב שני בתהליך זה הוא הסרת הטבעת והשריית הזרבובית בחומר הניקוי הייעודי עבורה למשך 15 עד 30 דקות. לאחר מכן, נגב אותה עם מטלית יבשה. תוכל להשתמש בפינים קטנים על מנת להסיר לכלוך אם נשאר לאחר הייבוש. לאחר ההפעלה, לא אמורים לצאת מים מהזרבוביות, אם הדבר קורה, וודא שהידקת אותן כראוי. אם הדבר לא עוזר, ייתכן שיהיה צורך להחליף אותן.

כל סוגי המאווררים, לא רק מאווררים עם מעמד, יכולים לחוות הצטברות של לכלוך. מלבד למעטפת החיצונית, גם בלהבים יכול להצטבר אבק. לכן, מומלץ מאוד על ניקוי תקופתי יחד עם תחזוקה כל שנתיים על מנת להימנע מסתימות ופעילות איטית. שים לב: מאווררים מערפלי מים משתנים בין דגם לדגם; אנא עיין במדריך למשתמש של הדגם שלך על מנת למצוא את הוראות הניקוי הספציפיות.

 

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן