אודות

א.נ.י.א פתרונות אנרגיה  הנדסה אוורור וחימום , נוסדה בשנת 2008 במטרה להביא לישראל טכנולוגיות אנרגיה ירוקה וחסכונית . מראשית דרכה התמקדה, חברת א.נ.י.א פתרונות אנרגיה במוצרים מתקדמים בעלי ביצועים חסכוניים ונצילות מקסימאלית התורמים למערך ייצור איכותי והמניבים תשואה גבוהה על השקעת ההון הראשונית. החברה עוסקת בייעוץ תכנון והנדסה עם מיטב המהנדסים בארץ ובעולם , תוך התמחות במערכות אוורור חימום ואקלום חללי עבודה . החזון שבהקמת חברת א.נ.י.א פתרונות אנרגיה היה לספק מוצר מושלם ללקוח (TURN-KEY) הכולל תכנון, אספקה, ביצוע וליווי טכני צמוד, תוך מתן דגש על שרות אישי, התמקדות על התאמת הצרכים הנדרשים מול צורכי הלקוח, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות וכו".

א.נ.י.א פתרונות אנרגיה מייצגת כיום את מיטב היצרנים בחזית הטכנולוגית בתחומי המערכות השונים והניסיון הרב שלנו בא לידי ביטוי בכל אחד מכ – 1000 מתקנים שמכרנו ונותנים שרות בגינם הפועלים בארץ.

אנו מבטיחים את שביעות רצונו של הלקוח דרך שילוב של מוצרים מתקדמים, צוות בן עשרה עובדים עם צבר ניסיון של מעל 20 שנה

פלחי השוק, אותם משרתת חברת א.נ.י.א פתרונות אנרגיה הם מגוונים: יש לנו ניסיון רב בתחום החממות, לולי תרנגולות,בריכות שחיה, גני אירועים ועוד …

P9i55Aj8UI3A

המוצרים שלנו

לחברת א.נ.י.א מגוון רחב של מכונות למגוון אפליקציות הן לשימוש התעשייתי והן לשוק המוסדי. היחידות נוחות וידידותיות למשתמש הן בהתקנה והן בשימוש היומיומי, חלקן ניידות וכולן יעילות וקלות לתפעול. אנשי המקצוע שלנו יתאימו את המוצר המתאים ביותר לכל לקוח ולקוח ויתכננו את ההתקנה עד לפרט האחרון כדי להבטיח שביעות רצון מלאה.

כל המוצרים המיובאים והמשווקים על ידינו מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי, ומגובים באחריות ובשירות אמין, מקצועי ומהיר של חברת א.נ.י.א הניתנים בפריסה ארצית.

לחברה גם מחלקת השכרת ציוד לאירועים שנותנת פתרון זמני לגיבוי או תגבור לקיום אירועים כנסים וכו'. ניתן לשכור את המכונות להתקנה והפעלה עצמית, או להזמין שירות מלא הכולל הובלה, התקנה והפעלה במהלך כל האירוע. מוצרי א.נ.י.א יבטיחו שלאורחים שלכם יהיה נעים ונוח בזמן האירוע שלכם בכל נקודה בארץ ולכל מזג אוויר.

לקטלוג המוצרים שלנו סרקו את הקוד או לחצו עליו

דילוג לתוכן