וילונות pvc לחדרי קירור הפתח שלך לעסק ולתעשייה

וילונות פוליויניל כלוריד (או וילונות pvc) מהווים מחסום מצוין על מנת לבקר אובדן טמפרטורה ולמנוע כניסה של חלקיקי אבק, מזיקים ורעשים חזקים מהסביבה בחדרי קירור.

מוליכות החום, חוסן הדחיסות, העמידות והעוצמה הנובעת מגלילי ה-PVC הופכים אותם לוילון pvc המבודד והיעיל ביותר למגוון שימושים תעשייתיים. 

הרשימה הבאה מונה כמה מהיתרונות הגדולים הקשורים בשימוש וילונות pvc תרמיים: 

  • ∙ הפחתת אובדן אוויר חם או קר במתחם (חדרי קירור)

∙ הגבלת כניסת חלקיקי לכלוך ואבק, עשן, אדים ומזהמים אחרים מהסביבה; 

∙ מניעה הפרעות הנובעות מרעשי מכונות הפועלות בסמיכות לאיזור;

∙ הגברת הנוחות של העובדים הפועלים במתחם. 

וילונות pvc הינם חזקים, איתנים ואינם דורשים תחזוקה רבה. הם מוכנים וזמינים לרכישה במגוון גדלים
והגלילים יכולים גם להיחתך באופן המתאים לפי דרישות ספציפיות מיוחדות. 

וילון pvc קוטבי יכול לשמור על טמפרטורות נמוכות עד -40°C. וילונות בידוד טמפרטורות נמוכות שכאלו מעוצבים הן לשימושים פנימיים והן לשימושים חיצוניים. 

הם עוזרים לשפר את אורך החיים של המוצרים מבלי לפגוע במשיכה שלהם ומפחיתים גם את תופעת קיפאון הסלילים. 

ניתן לבחור את צבע של וילון pvc בהתאם לשימוש הייעודי שלהם. ניתן לבחור בצבע ענבר בהיר בעל תכונות בולמות-חרקים ייחודיות והשפעות מפחיתות-בוהק. הגוון הענברי של המסכים נראה כשחור ואטום בעיני החרקים. כאשר וילון pvc זה עומד בפניהם, הם אפילו לא נמשכים לאורות הנמצאים בתוך המתקן. 

וילונות pvc התרמיים הדחוסים והחזקים יותר יכולים גם לנטר את חדירת הקרניים האולטרא-סגוליות וניצוצות הריתוך במתחמים הסגורים. 

וילונות PVC מבודדים יכולים להיות מותקנים על גבי ווים, בריחים או מערכות הנעה בהחלקה. מערכת הווים משמשת באופן כללי לשימושים בקנה מידה קטן יותר, כמו אזורי גישה ציבוריים והכנת מזון. מערכת בריחי האלומיניום מתאימה ליישום בעומסים כבדים, מפתחים גדולים ומקומות המשמשים לתנועת כלי רכב ומשאיות הטענה.
מערכת הגלישה ניתנת לשימוש במפתחים גדולים אף יותר, בהם לעיתים קרובות נדרשת גישה פתוחה ללא הוילון. 

עצות בבחירת דלתות וילון pvc

עסק המנוהל היטב, יחזיק באמתחתו תמיד את הסוגים הנכונים של מערכי הציוד במקום בו הם צריכים לשמש. זוהי בדיוק הסיבה בגללה תוכלו לראות את דלתות וילונות ה-PVC מותקנות כראוי במקומות בהם הן נדרשות. 

בראש ובראשונה, סוג זה של דלתות משמש במתקני עיבוד מזון או במקומות בהם מלגזות יצטרכו לעבור דרך מפתחי דלתות. וילון pvc מהווה דרך גישה בטוחה, סניטרית ונוחה הן לאנשים והם למכונות. 

פוליויניל כלוריד, או PVC, הינו פולימר תרמופלסטי ומהווה את החומר הפלסטי השלישי בהיקף ייצורו בעולם. 

הפופולאריות שלו נובעת בעיקר מהעובדה שעלותו אינה גבוהה, אורך חייו ארוך מאוד והוא קל מאוד להתקנות שונות המאפשרות מגוון רחב של שימושים. 

לבד משימושו בדלתות וילון, פי וי סי (PVC) הינו חומר מועדף למוצרי ריצוף, צינורות, חומרי גגות, צנרת, התקנות כבלים ואפילו מיטות מים ומוצרים מתנפחים אחרים.

התקנת דלת וילון pvc הינה בעלת היתרונות הסביבתיים שלה. בעוד שהיא מקנה גישה נוחה לאנשים, מלגזות וציוד אחר ביוצא באלו, הדלתות יכולות לחסום באופן יעיל גורמים מזיקים ולא-רצויים דוגמת אבק, רעשים, חרקים, רססים, הבזקי ריתוך ורוחות פרצים. היא שומרת תמיד שצידה אחד של הדלת יישמר בטוח ולא-מזוהם על ידי מה שמצידה השני. 

מסיבה זו, בעת בחירת וילון ה-PVC שלכם עליכם לדעת תחילה מהו הסוג אליו תזדקקו. 

נכון לרגע זה ישנם שלושה סוגים: סטנדרטי, קוטבי ומחוספס. הסוג הסטנדרטי משמש על פי רוב במקומות בהם הטמפרטורה אינה יורדת מתחת ל-0 מעלות.(חדרי קירור למינהם)
מאידך, אם אתם עומדים להתקין את הוילון pvc במפעל לעיבוד מזון או בחדר קירור, אזי מומלץ להשתמש בסוג בעל האיכות הקוטבית. 

הוילונות המחוספסים ישמשו אתכם אם אתם עומדים להשתמש בהם במקום בו מלגזות אמורות לעבור לעיתים קרובות. 

כמו כן, מומלץ שתשקלו את הגודל של הוילון המבוקש; קיימים גדלים סטנדרטים ליישומים שונים. הגודל 200/2 מומלץ לתנועה של הולכי רגל. 

הגודל 300/2 מיועד לתנועה של מכונות קלות ובני אדם. 

הגודל 300/3 הינו אידיאלי לתנועה של מכונות כבדות. 

מומלץ שתתייעצו עם יצרן דלתות וילונות ה-PVC שלכם בנוגע לגודל בו מומלץ לכם להשתמש בהתאם לצרכיכם כמו גם בנוגע לשאלה האם מומלץ לכם להתאים אישית את גודל הוילון pvc.

בנוסף, עליכם להתחשב בסוג מערכת התלייה בה תרצו להשתמש. נכון כרגע, המערכת הפופולארית ביותר הינן מערכת מסילות התלייה ומערכת הלוחיות. 

ישנם גדלים שונים עבור הלוחיות (, , ) כך שיתאימו לדרישות דלת הוילון. המערכת האחרת הינה מערכת בריחים. מערכת זו נוחה יותר לשימוש במפתחים גדולים ועבור תנועה כבדה, הן של בני אדם והן של מכשור וציוד. 

לבסוף, בדקו האם היצרן או הספק שלכם מספקים שירותי התקנה. ייתכן שהם רק יספקו לכם את התוכניות וההוראות על מנת שאתם או הצוות שלכם תוכלו למלא אחר ההוראות והתקין את דלתות הוילון במקום בעצמכם. להבטחה מלאה של איכות התקנת דלת הוילון, מומלץ לרכוש את וילונות ה-pvc מחברה שתבצע עבורכם את ההתקנה. 

אלו העצות שאתם צריכים לדעת כאשר אתם מבקשים לרכוש וילון pvc. פשוט בררו פרטים אלו אצל לפחות שני ספקים, על מנת שתוכלו לקבל מושג ברור ומבחר של דלתות וילון אפשריות, לא רק בשביל בירורי מחיר אלא גם בשביל שמירה על איכות. 

 

רצועות פי.וי.סי לשימוש תכוף

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן