כיצד וילונות pvc יכולים להקטין את טביעת הרגל ולהפחית את חשבונות צריכת האנרגיה בתעשייה

היום, כשחשבונות צריכת האנרגיה עולים על בסיס קבוע והחששות הסביבתיות עומדות בראש סדר היום

של התודעה הציבורית, חברות רבות מחפשות דרכים על מנת להקטין את בזבוז המשאבים ככל הניתן

אחת מהדרכים היעילות ביותר להפחתת בזבוז האנרגיה הינה מניעת אובדן חום בסביבות תעשייתיות. 

למרות שהמוקד העיקרי בתחום זה הינו בבידוד, ישנן מגוון נסיבות בהן פתרונות אחרים חייבים להימצא על מנת להבטיח יעילות אנרגטית מרבית. 

בסביבות תעשייתיות רבות, יש צורך לשמור על טמפרטורות קבועות ומוגדרות ולעיתים קרובות אזורים אלו נתקלים במידה גבוהה של מכשולים: כתוצאה מהכניסה והיציאה הרבה של אנשי הסגל, מערכות החימום או הקירור לעיתים קרובות פועלות מעל לרמותיהן היעילות ביותר על מנת לשמור על הטמפרטורה הקבועה. 

שימוש פשוט בדלתות בין חדרים בעלי טמפרטורות שונות אינו אמצעי יעיל דיו על מנת לשמור על קבעון תרמי זה, שכן בכל פעם שהדלת נפתחת מידה רבה של אוויר קר או חם נכנס לאזור הטמפרטורה המבוקרת. 

תוך התחשבות בעובדה זו, חובה לחפש פתרונות אחרים על מנת למנוע אובדן חום באזורים אליהם יש גישה תדירה. 

כמו במקרים רבים, הפתרון הפשוט ביותר הינו האמצעי היעיל ביותר להפחית את ההשפעה של בעיית אובדן החום: וילונות עשויים רצועות PVC. 

וילונות pvc מאפשרים גישה נוחה לאלו המבקשים לעבור בין אזורים מבוקרי טמפרטורה ובו זמנית לשמור על החום ולצמצם למינימום את כניסת המזהמים הנישאים באוויר. 

היתרון האולטימטיבי של הפחתת אובדן החום המיוחס להתקנה של וילונות pvc הינו היתרון הסביבתי. תהליכים תעשייתיים רבים הינם, מטבעם, נוטים להשפיע על הסביבה, אולם זוהי אחריותם של היצרנים לוודא שהשפעה זו תישמר מצומצמת לרמה המינימאלית המוחלטת. 

על ידי יישום והטמעה של פעולות קטנות לכאורה כנגד בזבוז אנרגיה, דוגמת התקנת וילונות pvc, החברות יכולות להראות שהן אכן מקדישות את תשומת ליבן לחששות הסביבתיים העולים לאחרונה ומפחיתות את טביעת הרגל הפחמנית שלהן, כמו גם את צריכת ובזבוז האנרגיה. 

וילונות פוליויניל כלוריד (או וילונות pvc) מהווים מחסום מצוין על מנת לבקר אובדן טמפרטורה ולמנוע כניסה של חלקיקי אבק, מזיקים ורעשים חזקים מהסביבה. מוליכות החום, חוסן הדחיסות, העמידות והעוצמה הנובעת מגלילי ה-PVC הופכים אותם לוילונות המבודדים היעילים היותר למגוון שימושים תעשייתיים. 

הרשימה הבאה מונה כמה מהיתרונות הגדולים הקשורים בשימוש בוילונות pvc תרמיים:

• הפחתת אובדן אוויר חם או קר במתחם;

• הגבלת כניסת חלקיקי לכלוך ואבק, עשן, אדים ומזהמים אחרים מהסביבה;

• מניעה הפרעות הנובעות מרעשי מכונות הפועלות בסמיכות לאזור;

• הגברת הנוחות של העובדים הפועלים במתחם. 

וילונות ה-PVC הינם חזקים, איתנים ואינם דורשים תחזוקה רבה. הם מוכנים וזמינים לרכישה במגוון גדלים והגלילים יכולים גם להיחתך באופן המתאים לפי דרישות ספציפיות מיוחדות. 

וילונות PVC קוטביים יכולים לשמור על טמפרטורות נמוכות עד -40°C. 

וילונות בידוד טמפרטורות נמוכות שכאלו מעוצבים הן לשימושים פנימיים והן לשימושים חיצוניים. 

הם עוזרים לשפר את אורך החיים של המוצרים מבלי לפגוע במשיכה שלהם ומפחיתים גם את תופעת קיפאון הסלילים. 

ניתן לבחור את צבעם של וילונות ה-PVC בהתאם לשימוש הייעודי שלהם. 

ניתן לבחור בצבע ענבר בהיר בעל תכונות בולמות-חרקים ייחודיות והשפעות מפחיתות-בוהק. 

הגוון הענברי של המסכים נראה כשחור ואטום בעיני החרקים. 

כאשר וילון זה עומד בפניהם, הם אפילו לא נמשכים לאורות הנמצאים בתוך המתקן. 

הוילונות התרמיים הדחוסים והחזקים יותר יכולים גם לנטר את חדירת הקרניים האולטרא-סגוליות וניצוצות הריתוך במתחמים הסגורים. 

וילונות PVC מבודדים יכולים להיות מותקנים על גבי ווים, בריחים או מערכות הנעה בהחלקה. 

מערכת הווים משמשת באופן כללי לשימושים בקנה מידה קטן יותר, כמו אזורי גישה ציבוריים והכנת מזון. 

מערכת בריחי האלומיניום מתאימה ליישום בעומסים כבדים, מפתחים גדולים ומקומות המשמשים לתנועת כלי רכב ומשאיות הטענה. 

מערכת הגלישה ניתנת לשימוש במפתחים גדולים אף יותר, בהם לעיתים קרובות נדרשת גישה פתוחה ללא הוילון. 

וילונות PVC: מוצרים עוצמתיים לחיסכון באנרגיה

וילונות ה-PVC של PVC Curtain Direct מעוצבים באופן ספציפי על מנת להגדיל את היעילות האנרגטית שלכם, להקטין את טביעת הרגל הפחמנית שלכם ולבסוף לחסוך לכם כסף. 

וילונות ה-PVC שלנו מושלמים לכל יצרן או סביבת אחסון הצריכים לבקר ולשמור על טמפרטורה פנימית קבועה, לשמור על סביבות חופשיות מאבק, או סביבות פנימיות, נקיות מחלקיקים אחרים הנישאים באוויר. 

משמעות העלות הנמוכה של וילונות PVC היא שהחיסכון בצריכת האנרגיה שאתם יוצרים ישלם למעשה על עלויות הוילונות במהירות כשתראו את חשבונות צריכת האנרגיה שלכם מצטמצמים באופן משמעותי. 

הוילונות מהווים גם תוספת מושלמת לאזורים בהם יש תנועה רכבים והולכי רגל גבוהה, שכן הם מאפשרים למפתחי המעבר להישאר פתוחים בלי לחשוף אותם לאובדן החום/אנרגיה הנוצרים מדלת פתוחה לחלוטין. 

וילונות PVC יעזרו לשמור על רמות הטמפרטורה באזור שאת הטמפרטורה שלו אתם מבקשים לבקר, והתוצאות יהיו מיידיות. 

את החלק הטוב ביותר בנוגע לוילונות ה-PVC ניתן למצוא בחנות המקוונת שלנו. 

לא ניתן יהיה להתעלות על המחירים שלנו ואנו מבטיחים כי ה-PVC שלנו, הווילונות המתאימים והמוצרים התרמיים, הינם החסכוניים והיעילים ביותר באזור. 

כל המוצרים שלנו מיוצרים באירופה כך שתוכלו להיות בטוחים באיכות ובחוסן שלהם. 

ערכות וילונות ה-PVC שלנו יכולות להיות מותאמות למשתמש ולהיערך לכל גודל דלת שהוא, לחפיפות ולצורות שונות ככל שיידרש. משמעות הדבר היא שאין זה משנה מהו מפתח הדלת, אנחנו יכולים לספק ולהתאים לכם את ערכת הוילונות הנכונה. 

אל תלכו שולל אחר להטוטי פרסומים או מוצרים נחותים יותר; 

כל המוצרים שלנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים כיום. 

שנים של ניסיון בתעשייה מיושמות כעת לעיצובים שאנו מתכננים עבור כל אחד ואחד מהמוצרים שלנו. 

השימוש בידע זה אפשר לנו לעצב מוצרים המונעים את כישלונן את חלופות אחרות, נחותות יותר. 

עצות בבחירת דלתות וילונות PVC

אם אתם רוצים שהעסק או המתקן שלכם ינוהל טוב ככל הניתן, אתם צריכים להתקין בו את המערכות והציוד הנכונים. זוהי בדיוק הסיבה בגללה אתם זקוקים לדלתות וילונות ה-PVC במקומות מסוימים בבניינים שלכם על מנת לאפשר זרימה חופשית של אנשי צוות ומכשורים מחדר לחדר. 

סוג זה של דלתות משמש על פי רוב במתקני עיבוד מזון או במקומות בהם אנשי הסגל משתמשים במלגזות על מנת לשנע חפצים ממקום למקום. 

נתחיל מההתחלה: מהו PVC? 

ראשי התיבות הינם של החומר פוליויניל כלוריד, אשר הינו פולימר תרמופלסטי ומהווה את אחד מהחומרים השמישים או המיוצרים ביותר מבין כל החומרים הפלסטיים. הסיבות העומדות מאחורי הפופולאריות שלו הינן, סביר להניח, היותו חומר זול לייצור, בעל שימושים גמישים המאפשרים לו להשתלב במגוון מוצרים תודות לחוסן ואורך החיים שלו. 

בתור שכזה הוא משמש לעיתים קרובות כחומר לבניית גגות, מוצרים מתנפחים, צינורות וחומרי ריצוף.

כמו כן הוא נחשב כחומר ידידותי-לסביבה. 

פעולת ההתקנה של וילונות PVC נחשבת כפעולה ידידותית לסביבה מצד המתקן שלכם. 

הסיבה היא שמלבד העובדה שהוילון מעניק גישה נוחה הן לאנשים והן לציוד דוגמת מלגזות, הוא גם יעיל מאוד בהרחקת גורמים לא רצויים דוגמת חרקים, רוחות פרצים, אבק ואפילו רעשים. 

הוא יכול להפוך חדר אחד לנקי ממזהמים העשויים להימצא מצידה השני של הדלת. 

ישנם גם מספר דברים שחשוב שתחשבו עליהם בעת רכישת דלתות PVC

דבר ראשון הוא שאתם צריכים לבחור בסוג המתאים. כרגע, ישנם שלושה סוגים נפוצים: סטנדרטי, קוטבי ומחוספס. הסוג הסטנדרטי הינו אידיאלי למרבית המתקנים בהם התנועה העיקרית העוברת דרך הדלת הינה של בני אדם. 

סוג האיכות הקוטבי, מאידך, מתאים במיוחד למתקנים בהם הטמפרטורות יכולות לרדת אל מתחת ל-0 מעלות. לבסוף, אם יש לכם מלגזות האמורות לעבור הלוך ושוב דרך הוילון, השימוש בסוג המחוספס תהיה הבחירה הטובה ביותר. 

כמו כן עליכם להתחשב בגודל של הדלת. ישנם גדלים סטנדרטים המשמשים לצרכים שונים. הגודל 200/2 מומלץ לתנועת הולכי רגל. הגודל 300/2 מתאים לתנועה של מכשור ובני אדם. הגודל 300/3 מתאים במיוחד לתנועת מכשור בינוני והולכי רגל. הגודל 400/4 מומלץ לתנועה מכשירים כבדים. מומלץ שתתייעצו עם יצרן דלתות וילון ה-PVC שלכם בנוגע לגודל המתאים לצרכיכם ובנוגע לשאלה האם תרצו התאמה אישית של הגודל. 

לאחר מכן ישנו גם נושא מערכת התלייה אשר תחזיק את הוילון. הסוג הפופולארי ביותר כרגע הינם מערכות מסילות תליה ולוחיות. ישנם גדלים שונים של לוחיות, החל מ-200 מ"מ, 300 מ"מ ו-400 מ"מ המתאימים לכל אחת מהדרישות שלכם. הסוג השכיח השני של מערכת תלייה הינה מערכת בריחים. זוהי בחירה עדיפה יותר אם אתם משתמשים במפתח גדול אשר תנועה כבדה צפויה לעבור בו כל הזמן. 

לבסוף, מומלץ שתבדקו האם הספק או היצרן של דלתות הוילון יספקו שירותי התקנה הנדרשים על מנת שתוכלו להעמיד את המערכת ולהפעילה לשירותכם. 

למרות שייתכן שיש בקרב העובדים שלכם אנשים המסוגלים לבצע את ההתקנה, תמיד עדיף שהחברה ממנה רכשתם את הדלתות תהיה זו שמתקינה אותם עבורכם גם כן. 

אם כן, זהו זה: אלו העצות וההצעות שאתם צריכים למלא אחריהן בעודכם בוחרים וקונים דלתות וילון PVC או פשוט כמעט כל סוג אחר של מערכת דלתות ומעברי תנועה. 

אל תיפנו רק לספק אחד; תמיד מומלץ שיהיו לפניכם לפחות שתי הצעות מהן תוכלו לרכוש מוצר מסוג זה.

 

רצועות פי.וי.סי לווילון אטום

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן