רעיונות חדשניים לאוורור בתים וחללים פנימיים – מדריכי איכות מבית Ania

מאווררי Inline מציעים אפשרות אטרקטיבית לבעלי בתים הרוצים למקם מאוורר הרחק מהחדר או החדרים המצריכים אוורור.

מאווררי Inline מותקנים יחד עם הצנרת של המבנה, ומספקים אוויר מבחוץ לחלקים הפנימיים והחיצוניים של הבית. ניתן גם לתאר מאוורר Inline כמאוורר המותקן מרחוק.

מאווררי Inline מתאימים לשימושים הכוללים:

  • אוורור של חללים רטובים כגון חדרי אמבטיה, מטבחים וחדרי כביסה.
  • מגוון מכסים עבור מאווררים בהתקנה מרחוק עבור מטבחים
  • מגברי צנרת עבור מערכות אוורור ומייבשי בגדים
  • מאווררי אספקה או מאווררי פליטה לצורך אוורור מתמשך של בתים שלמים
  • מערכות הפגה מסוג Radon

מאווררי Inline מגיעים במגוון תצורות, גדלים ויכולות על מנת לעמוד במגוון צרכי אוורור. הם זמינים כגרסאות פשוטות בעלי פתח אוורור אחד או גרסאות ורסטיליות בעלי פתחי אוורור מרובים. יחידות בעלות פתח אוורור אחד כוללים צינור אספקה אחד וצינור פליטת אוויר אחד. גרסאות מרובות פתחי אוורור כוללות צינורות מרובים עם מספר מינימלי של פתח אחד ויציאה אחת. מאוורר יחיד מסוגל לנהל תנועת אוויר אל מספר רב של מיקומים או תנועת אוויר ממקומות אלה (למשל, שני חדרי אמבטיה). באמצעות שימוש בגדלי פתחי אוורור משתנים, הכנסה של מחברי Y על מנת ליצור פיצולים בצנרת, שימוש ברשת הניתנת לכוונון ומהירויות מאוורר משתנות, ניתן להשיג קצב אוורור משתנה עבור כל מקום המחובר למערכת. גרסאות עם מספר מרובה של פתחי אוורור מציעות קיבולת המתאימה למבנים המיועדים למשפחה גדולה, מספר משפחות ומבנים מסחריים.

מאווררי Inline זמינים במגוון קיבולות זרם אוויר, מכ-100 CFM, המתאים למספר רב של צרכים ביתיים, ל-2000 CFM המתאים לצרכים מסחריים. יצרנים מציעים מגוון גדלים, קיבולות זרימה, תצורות צנרת, בקרה ואביזרים.

 

מפוח תעלה צינור קווי ANIA TD Mixvent

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

א.נ.י.א | פתרונות אנרגיה בע”מ

א.נ.י.א

תפריט

Ⓒ 2021 - כל הזכויות שמורות ל-א.נ.י.א

דילוג לתוכן