כל מה שאתם צריכים לדעת אודות מאווררי Inline Duct והאופן בו הם פועלים

גגג

 

האם אתם שוקלים לרכוש מאווררי inline duct? אם כך, כנראה שאתם כבר מודעים לכמה מהשימושים הבסיסיים של מאווררים אלה. עם זאת, ייתכן שאינכם יודעים בדיוק מהם מאווררי inline duct וכיצד הם פועלים.

מאוורר מסוג זה הנו רכישה מעולה, ועליכם להיות מודעים לכל ההטבות המדהימות של רכישה כזו. אם אתם מעוניינים במדריך הכולל את כל מה שאתם צריכים לדעת אודות מאווררים אלה ומנגנון הפעולה שלהם, המשיכו לקרוא!

מהו מאוורר inline duct?

למאווררים אלה יש צורה גלילית והם מותקנים בתוך חלק מסויים במערכת צינורות. על מנת להתקין מאווררי inline duct, יהיה צורך לעבוד על מערכת צינורות ה-HVAC שלכם, ומערכת זו תהיה חשופה. בתלות בסוג היחידה, ייתכן שיהיה אפשר להתקין את המאוורר באמצעות חיבור פשוט ואילו דגמים אחרים מצריכים חיווט עם ממסר לתנור השולח מסרים להפעלה וכיבוי.

מסיבה זו, במקרים מסוימים, ייתכן ויהיה צורך בחשמלאי לצורך ההתקנה. לפני שאתם מבצעים רכישה, עליכם לדעת את הצורה והגודל של מערכת הצינורות שלכם. הדבר יבטיח שאתם רוכשים את גודל היחידה הנכון. 

ברגע שההתקנה מסתיימת, מאווררים אלה מספקים עבודה שקטה יותר לעומת מאווררי booster. 

 

במה מסייעים מאווררים אלה?

מאווררי booster מסייעים בסירקולציית אוויר לאורך מערכת צינורות. הם מניעים את זרימת האוויר בחדר, מה שמגביר את מידת האוויר החם והקר המגיע אל תוך חדר מסוים. מאווררי inline duct אינם ממוקמים על התקרה. 

הם מחוברים למערכת הצינורות בתוך התקרה וממוקמים רחוק יותר יחסית לחדר. 

מהם היתרונות של מאווררי inline duct?

מאווררי inline duct מספקים מספר הטבות לאלה הבוחרים בהם על פני מאווררי booster סטנדרטיים. חלק מהטבות אלו מפורטות להלן.

מספר נקודות כניסת אוויר

האם יש לכם חדר אמבטיה גדול? האם אתם מנסים לווסת את החום במספר חדרים? כאן נכנס מאוורר ה-inline duct לתמונה. 

עבור חדרי אמבטיה גדולים, תוכלו לבחור לכלול שתי נקודות כניסה אוויר שונות. באמצעות צומת Y, מאוורר
ה-inline duct שלכם יכול לכלול מספר מרובה של נקודות כניסת/יציאת אוויר.

אורכו של צינור אוורור

מכיוון שמאווררי inline duct פועלים יחד עם מערכת הצינורות שלכם, הם מהווים אפשרות טובה הרבה לחיבור נקודות אספקת אוויר לפתח יציאת אוויר, במקרה בו השניים רחוקים אחד מהשני. למשל, אם אתם צריכים לחבר את המאוורר בחדר האמבטיה שלכם לפתח האוויר שבגג שלכם, אבל המרחק הנו לא מבוטל, מאוורר booster סטנדרטי אינו הבחירה הטובה ביותר. 

יכולתו של מאוורר ה-inline duct לעבוד יחד עם מערכת הצינורות הנה שימושית לאוורור תת-רצפתי ו-מעברי חום.

פחות רעש

כשמדובר במאווררי booster סטנדרטיים, ברגע שמדליקים אותם, אי אפשר שלא לשים לב לרעש שהם מייצרים. שומעים אותם בקלות ולעיתים הם עשויים להיות די מעצבנים. אבל עם מאווררי inline duct, אין עוד סוגיה של רעש. 

מכיוון שהם ממוקמים בתוך מערכת הצינורות שבתוך חלל עליית הגג, הם אינם קרובים לחדר עבורו הם משמשים. עובדה זו מפחיתה משמעותית את רמת הרעש של המאוורר. עבור בתים עם גגות מבודדים היטב, הרעש כמעט ואינו נשמע כלל. 

אם הבידוד של הגג שלכם אינו מיטבי, אין סיבה לדאוג. ישנם דגמים שקטים הזמינים לרכישה, המבטלים את הרעש. 

עוצמה חזקה יותר

בניגוד למאווררי booster סטנדרטיים, מאווררי inline duct מגיעים עם אפשרות למנועים חזקים במיוחד וממדים גדולים יותר. 

איזה חלקים דרושים?

לפני התקנה של מאוורר inline duct, ישנם מספר חלקים שיש להכין מראש. וודאו כי יש לכם את כל החלקים מוכנים. 

פתח אוורור חיצוני

פתח אוורור חיצוני מגיע כפתח אוורור בקיר או פתח אוורור המורכב על גבי תקרה. ישנם מגוון רחב של אפשרויות זמינות כך שלא תהיה בעיה למצוא גודל המתאים לחדר שלכם.

פתח קליטת אוויר

עליכם לדעת את גודל הצינורות בהם תשתמשו לפני רכישת פתח קליטת האוויר. גודל פתח קליטת האוויר יהיה תלוי בגודל הצינורות. פתח קליטת האוויר מהוות את נקודת ההוצאה של המערכת.

פתחי קליטת אוויר מגיעים במגוון צבעים, צורות וסגנונות. לא תהיה לכם בעיה למצוא פתח קליטת אוויר המתאים לעיצוב של החדר שלכם. 

מאוורר

עליכם לדעת את גודל מערכת הצינורות שלכם גם לפני רכישת המאוורר. מוטב לרכוש מאוורר בעל גודל זהה למערכת הצינורות שלכם. המאוורר הוא המרכיב הראשי של המערכת, ולא רק שסוג המאוורר יהיה תלוי בגודל הצינורות, אלא הוא יהיה תלוי גם בגודל החדר, סוג השימוש וגורמים אחרים. 

מערכת הצינורות

על מערכת הצינורות שלכם להיות ישרה ככל האפשר על מנת לקבל תוצאות מיטביות. אם אין לכם עדיין מערכת צינורות מותקנת, יהיה עליכם להתקין אותה יחד עם המאוורר. מערכת הצינורות מחברת את פתח האוורור החיצוני למנוע, ואת המנוע לפתח האוורור. 

כיצד לרכוש את מאוורר ה-inline duct שלכם 

אתם מכירים את החלקים אותם תצטרכו להשלמת תהליך ההתקנה ואת כל ההטבות הכרוכות בכך. וכעת שאתם יודעים את כל מה שיש לדעת בנוגע למאווררי inline duct וכיצד הם פועלים, הגיע הזמן לרכוש את מערכת אוורור ה-inline duct שלכם! 

צרו קשר עימנו היום, בטלפון או באמצעות טופס השאילתא שלנו ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי. כאן בחברת Ania למכירת מאווררים ומפוחים, אנו מתגאים בידיעה שאנו ספקי ציוד האוורור מספר 1. כאשר אתם רוכשים אצלנו, אתם מקבלים שקט נפשי בידיעה שאנו מציעים לכם רק את מוצרים האיכותיים ביותר. 

 

מפוח תעלה צינור קווי ANIA TD Mixvent

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

א.נ.י.א | פתרונות אנרגיה בע”מ

א.נ.י.א

תפריט

Ⓒ 2021 - כל הזכויות שמורות ל-א.נ.י.א

דילוג לתוכן