חיים, מוות והיתרונות של וילונות PVC Strip

פתרונות וילונות Strip מציעות מגוון של וילונות Strip איכותיות וחסכניות באנרגיה על מנת לסייע לכם ליצור סביבת עבודה יעילה, נקייה ובטיחותית. יתרונותיהם של וילונות PVC Strip תקפות במידה זהה לשימוש בבתי חולים, מעבדות, מפעלים, מפעלי עיבוד מזון, מסעדות, מחסנים, אזורי אחסון, חדרים קרים ומקפיאים.

 

חוסך בהוצאות

חסכון באנרגיה/חשמל

התקנה של וילון Strip תוביל להפחתה בשימוש בחשמל לצורך קירור חדר, מקפיא, חלל משרדי או מקום עבודה. וילונות Strip מפלסטיק יכולים לסייע לשמור על הטמפרטורה והלחות הרצויות באזורים בהם יש צורך חיוני בבקרת אקלים, כגון מרתפי יין.

 

הפחתה בהתקלקלות מזון

רמות טמפרטורה ולחות קבועות במפעל או בחדר הקירור שלכם יסייע לכם לשמור על שרשרת הקירור באופן אפקטיבי יותר. הדבר יוביל להארכת חיי המדף של המוצרים מכיוון שווילונות Strip מונעות אובדן של אוויר קר.

 

חסכון על ניקיון

אחד היתרונות הידועים ביותר של וילונות PVC Strip הוא שהם מפחיתים זרימת אוויר, או משבי רוח. דבר זה מונע כניסה של אבק, חומרים מזהמים, חרקים, אדים, ריחות, רוח ואפילו ציפורים. אכן, בזמן האחרון אנו רואים יותר ויותר הזמנות הנוגעות לבקרת ציפורים. הן גורמות לבלגן, דבר שאינו היגייני ואינו בריא, ומותיר אתכם עם העלות הכרוכה בניקיון. זהו דבר שניתן למנוע.

כוכב הלכת שלנו – בואו נגן עליו

כולנו צריכים לעשות כל מה שביכולתנו להפחית בבזבוז אנרגיה, שריפה של דלקים פוסיליים ופליטת גזי חממה.  ישנן דרכים רבות בהן התקנה איכותית אחת תסייע לעסק שלך לתרום את חלקו. החלטה זו משתלבת היטב עם המדיניות של “הפחתה, שימוש חוזר, מחזור”. ניתן למחזר כל מרכיב בדלת של וילון Strip. אנא השליכו באופן אחראי.

 

בטיחות משופרת

שכחו מתקופת האבן, כיום – תאונה קטלנית יכולה להוביל לסגירת המפעל שלכם. וילונות PVC Strip שקופים מאפשרים ראות טובה והעברת אור של עד 85%.

 

וילונות Strip לצורך ריתוך, לעומת זאת, מספקים הגנה על העיניים וכן הגנה מפני ניצוצות עבור עובדים סמוכים. וילונות פלסטיק תעשייתיים יכולים גם להפחית רעש באופן משמעותי על מנת להגן על אוזניי העובדים. ככלל, וילונות PVC Strip ישפרו את נוחות העבודה וייצרו סביבת עבודה בטוחה יותר.

 

vfvfv

 

חוסך עלויות

עלותו של וילון Strip טיפוסי תלויה בגודל של פתח הדלת. לעומת דלתות במהירות גבוהה, דלת וילון Strip הנה פתרון חסכני אשר גם חזק מבחינה מכנית.

 

מרגע ההתקנה, וילונות Strip קלות לניקיון ותחזוקה. כמו כן, שימו לב שניתן להחליף רצועות בדלתות מווילונות PVC Strip אחת אחת במקרה של נזק לאחת מהן. אין צורך להחליף וילון שלם.

לבסוף, וילונות אלה יפחיתו את התחזוקה של יחידת הקירור שלכם ויאריכו את תוחלת החיים שלה.

נוחות

ניתן לייצר ולהתקין דלתות מווילונות Strip בכמעט כל גודל, לשימוש בדלתות פנימיות וחיצוניות. הווילונות חזקים מבחינה מכנית, ולכן הם מתאימים לחללי עבודה תעשייתיים.

וילונות Strip מפלסטיק ניתן לרכוש בקלות ב:

  • רצועות מחוררות (עם או ללא חומרה)
  • גלילי רצועות (עם או ללא חומרה) או
  • בהתקנה מלאה.

יתרון הנוחות שבדלתות מווילונות Strip גם מספק לכם את היעילות המגיעה עם דלת שלא צריך לפתוח ולסגור. קל לעבור מבעד לדלת מווילון Strip.

סיכום

מאמר זה העוסק ביתרונות של וילונות PVC Strip נכתב במהלך תקופת הסגר הנגרם על ידי מגפת ה-COVID-19. בואו נהיה כנים, כדור הארץ קורא לנו לקחת את ההתחממות הגלובלית ברצינות רבה! המסלול בו אנו נמצאים פשוט אינו בר-קיימא. האנושות צריכה להפחית את כמות הפחמן הדו-חמצני הנפלט אל תוך האטמוספירה ולעצור את כריתת היערות בקנה מידה גדול.

 

רצועות פי.וי.סי אנטי סטטי

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

א.נ.י.א | פתרונות אנרגיה בע”מ

א.נ.י.א

תפריט

Ⓒ 2021 - כל הזכויות שמורות ל-א.נ.י.א

דילוג לתוכן