מערכת שאיבת אבק עבור סדנאות, מערכת שאיבת אבק על בסיס פולסים, ANIA יצרן איכותי!

מערכת שאיבת האבק של ANIA ו-מסלק האדים הנייד עבור מכוני יופי, שיטת ניקוי באמצעות זרימת אוויר או שיטת ניקוי באמצעות לחץ מנגד. סוג שיטה זה משמש לרב בסדנאות ומותאם באופן אוטומטי על ידי ברז השער. ייצור וסינון של מסלול זרימת אוויר מחדר לחדר. שיטת הזרמת האוויר משמשת לרב לצורך סינון פנימי. כתוצאה מהאפקט של זרימת אוויר הפוכה ולחץ הפוך, שק המסנן הגלילי מוסב לחתך בצורת כוכב, והרוח והרטט ההפוכים גורמים לנפילת האבק שמצטבר. זרימת האוויר החוזרת הנגרמת על ידי מערכת שאיבת האבק ומטהר האוויר התעשייתי מיועדת לסגירת ברז השער בפתחי הכניסה והיציאה, לפתוח את ברז השער של הזרימה ההפוכה ולפלוט את האוויר או המאוורר הצנטריפוגלי לצורך שאיבת האדים במערכת הצינורות על מנת להפיק את זרימת האוויר ההפוכה.

גכ

עבור לחץ חיובי, ברז השער בצד של ערוץ של מיכל הנו סגור, וברז השער של הזרימה ההפוכה פתוח, והאוויר נשאב מפתח כניסת האוויר אל המאוורר הצנטריפוגלי על מנת לייצר זרימת אוויר הפוכה. על מנת להגביר את האפקט של זרימת האוויר ההפוכה, ישנה גם דרך להוסיף מאווררים צנטריפוגליים בגודל קטן ובינוני.

הלוח המחורר (לוח הזרימה) משמש לקיבוע שק הסינון ומותקן על גבי הקצה העליון של התא. ישנו צינור בוילר ריסוס בחלק העליון של כל שורה של שקי סינון, והצינור של בוילר הריסוס פותח פתח לריסוס גז כנגד הליבה של כל שק סינון. זרבובית, הקצה השני של הזרבובית מחובר לטכנולוגיית בקרה באמצעות פולס בודד המורכב מברז סולנואיד פולס, ברז לוויסות לחץ וגלילי אוויר דחוס. לפי פרק הזמן או ערך הלחץ המתאים, התהליך מתבצע בהתאם להליך הניהול האוטומטי. הסרת אפר של גנרטורים של גז פולסים

גכ 1

בהתאם לתנוחת השחייה של זרימת האוויר המיוצרת גנרטור גז בעל פולס-בודד ותהליך הטיהור של זרימת האוויר של מסלק האדים התעשייתי ומערכת שאיבת האבק על בסיס פולסים, ישנן שלוש שיטות: הזרקה קדמית, הזרקה אחורית והזרקה הפוכה. סוג הריסוס הקדמי פועל באותו הכיוון של שתי זרימות האוויר, והגז שעבר ניקוי נפלט מהחלק התחתון של שק השינון לאחר הטיהור.

אם ברצונכם לרכוש מסלק אדים, אנא צרו קשר עם א.נ.י.א פתרונות אנרגיה בע"מ

טלפון 08-9331239 או מייל [email protected]

מערכת שאיבה ANIA TD1000

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן