וילונות PVC Strip – הדבר שיחמם אתכם החורף

טר

 

וילונות PVC Strip של Ania הנם אידיאליים כצורה חסכנית במיוחד להפרדת טמפרטורות בתוך חלל מסחרי, וכתוצאה מכך, להפחתת הוצאות האנרגיה שלכם. כדוגמה, בזמן השימוש ברצועות על דלת חיצונית, הרצועות ישמרו את האוויר החם בפנים, וישאירו את האוויר הקר בחוץ, מה שיבטיח שהבוס יהיה שמח ולצוות העובדים יהיה חמים יותר במהלך הבקרים הקרים שנראה בחודשים הקרובים. וילונות PVC Strip עושים עבודה מעולה בהגנה עליכם, על העובדים שלכם ועל העסק שלכם מפני מגוון דברים – לא רק הקור – אבל אל תתלו את הרצועות ותשכחו מהן במשך חודשים.

חשבו גם על הבטיחות של צוות העובדים, האם אתם עושים משהו בכדי להגן על וילונות ה-PVC Strip שלכם? על מנת להבטיח שווילונות ה-PVC Strip שלכם באמת חסכניים, אתם צריכים שהם יחזיקו מעמד זמן רב ככל האפשר, אז הנה הטיפים הטובים ביותר של Action Handling לשמירה על דלתות וילונות ה-PVC Strip שלכם.

בתור התחלה, עליכם לבחור את סוג הרצועה הנכון לצרכים שלכם, תמיד וודאו שהוא מעניק תפקוד טוב יותר, ולאחר מכן כל מה שנשאר זה תחזוקה וטיפול נכונים.

החומר הנכון

רצועות פלסטיק שקופות זמינות למגוון שימושים, כך שיהיה עליכם לוודא שבחרתם את הווילון הנכון לצרכים שלכם. למשל, אם יש לכם חדר הקפאה ואתם ממקמים וילון PVC Strip סטנדרטי בכניסה, במהרה תגלו שהוא פחות גמיש בטמפרטורות נמוכות ועלול אף להיסדק. על כן, עליכם לבחור רצועות “קוטב” היות ואלה מעוצבות לעמידה בפני טמפרטורות נמוכות, ולכן הן יותר גמישות והרבה פחות סביר שהן ייסדקו או יישברו בטמפרטורות בין -40C-+25C. אם יש לכם מרכז נתונים, ייתכן ותרצו לבדוק את וילונות PVC Strip האנטי-סטטיים שלנו היות והם עוזרים למנוע מטען סטטי וכך מאפשרים בקרה קלה יותר של הטמפרטורה.

שקלו רצועות עם פסים בולטים

רצועות PVC עם פסים בולטים הנן אידיאליות אם אתם רוצים רצועות PVC שיחזיקו במשך הזמן הרב ביותר, היות והפסים הבולטים סופגים את הפגיעה כאשר כלים ממונעים פוגע בווילון. זה אומר שהחלק השטוח של הרצועה יחזיק מעמד במשך זמן רב יותר. רצועות עם פסים בולטים הנן אפשרות מעולה גם למעברים בתוך מבנה היות ויש להן התנגדות טבעית למטען סטטי. לעיתים, מטען סטטי יכול להצטבר על וילונות Strip רגילים, מה שמקשה על אנשים לעבור דרכם. העיצוב של הפסים הבולטים על גבי וילונות ה-PVC Strip שלנו מבטיח שהרצועות יידבקו אחת לשנייה פחות, ולעובדים שלכם יהיה קל יותר לעבור דרכם.

בחרו את הגודל המתאים

שוב, חשבו על השימוש שעבורו אתם צריכים את הווילון, ולאחר מכן בחרו את הגודל הנכון. למשל, וילון Strip הכולל רצועות גדולות לא יתאים למעבר במשרד, היות ויהיה לאנשים קשה לעבור דרכו. מצד שני, מעבר הכולל רצועות קטנות לא יתאים למחסן מכיוון שיהיה עליו לעמוד ברוחות חזקות ותנועה של כלים תעשייתיים.

הקפידו על ניקיון הרצועות

אם קשה לראות מבעד לווילונות ה-Strip שלכם, יש סיכוי שתחשבו בטעות שהם נשרטו כאשר למעשה הם פשוט מלוכלכים. אם תחשבו על כל הזיהום והסכנות שווילון ה-Strip שלכם מונע, לא פלא שהוא מתלכלך.  אם אתם חושבים שווילון ה-Strip שלכם נשרט, נסו לנקות אותו קודם לפני שאתם מזמינים וילון חדש!

רצועות פי.וי.סי מצופות

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

א.נ.י.א | פתרונות אנרגיה בע”מ

א.נ.י.א

תפריט

Ⓒ 2021 - כל הזכויות שמורות ל-א.נ.י.א

דילוג לתוכן