מצנן אוויר נייד – הקלה מהירה על החום

כמעט בכל בית, משרד וכו' ניתן למצוא כיום מזגן. אין זה פלא, במדינה חמה כמו ישראל, חייבים פתרונות קירור מהירים. אך למרות זאת כדאי לדעת שישנם אזורים בישראל בהם רצוי להשתמש בתחלופות כמו צ'ילר – מצנן אוויר נייד, אשר עובד בדרך שונה ממזגנים והוא גם חסכוני יותר בחשמל.

מה ההבדל בין מצנן למזגן?

בשונה ממזגן, למנגנון הקירור של מצנן האוויר יש טכנולוגיה שונה והפוכה. מצנן אוויר פועל בטכניקה של אידוי מים ובאמצעות פילטרים רטובים הוא שומר על לחות נמוכה בחדר ומוריד את הטמפו' החמה. האוויר שזורם דרך אותם פילטרים נוגע במים ומקרר את החלל בו המצנן נמצא, וכך אתם מקבלים אוויר קריר, צונן ונעים מבלי לקבל גזים של מזגן.

יתרונות מצנן מים אוויר

לפני שקונים מצנן לחדר, מומלץ להתייעץ עם מומחה, שכן למרות יתרונותיו וביניהם: הורדת של הטמפרטורה בכ-10 מעלות בממוצע, עלויות תחזוקה זולה, חסכון אדיר בחשמל, ניידות (בחלק מהמוצרים), מכשיר ידידותי לסביבה, ניתן לכוונון ושליטה ע"י שלט רחוק וכו'. חשוב לדעת כי מצנן אוויר עובד באופן מקסימלי במקומות יבשים במיוחד והוא מסוגל לעמוד בטמפרטורות גבוהות, אך הוא אינו מומלץ לשימוש בהם יש אחוזי לחות גבוהים.

לסיכום, מצנני אוויר אינם עובדים על גז, לא מזהמים את האוויר ופולטים תמיד אוויר נקי ויש להם יתרונות רבים נוספים, אך חשוב לשים לב באיזה איזור משתמשים בהם ולאיזו מטרה.

זכרו! התייעצות עם מומחה למציאת פתרון הקירור הטוב ביותר, תחסוך לכם כסף והוצאות מיותרות.

מצנן מים אוויר Munters 20000m³/h

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן