מזגן נייד – יתרונות ומאפיינים

מתקן קירור דוגמת מזגן נייד לבית, אינו דורש התקנה קבועה וניתן להעבירו ממקום למקום. אך כאשר נעשה בו שימוש, ישנו צורך לאוורור באמצעות חלון. מזגן נייד מתאים למקומות סגורים כמו משרדים ובתים בהם אין אפשרות להתקין מזגן רגיל, ואפילו למפעלים תעשייתיים בהם הקירור המרכזי אינו מספיק לכל החללים. מזגנים פרט לכך שהם מקררים/מחממים, מאפשרים פעולת נוספות כמו חימום והפחתת לחות וויסות הטמפרטורה ובקיצור הם מתאימים מאוד לאקלים הלח של מדינת ישראל.

מזגנים ניידים ככה זה עובד

מזגני האוויר מורכבים לרוב ממקום אחסון (מעין קופסה) לצד הקר והחם של המזגן ומצינור להוצאת האוויר, בתע פעולת הקירור, המזגן מוציא מים ואלו למעשה עושים את פעולת הקירור. את הצטברות המים המעובים יש לנקז ע"י דלי וכד' ולרוקן כאשר הוא מתמלא ואפשרות נוספת היא לאדות את המים דרך הצינור הראשי המופנה לחלון/קיר. חשוב לדעת כי בעת העברה יש להיזהר על הצינורות וכי ישנה ערכה מיוחדת שמסייעת בקיבוע הצינור לאזור הרצוי. כמו כן מזגן אוויר נייד משמש במייבש טבעי וישנם דגמים לשימוש בכל ימות השנה.

להלן חמש סיבות לקניית מזגן נייד:

1. רב שימושיות – המזגן הנייד גם מקרר, גם מסיר את הלחות מהאוויר וגם פועל כמייבש (קולט לחות). כמו כן ישנם דגמים רבים המשמשים גם כמחממים ומטהרי אוויר.
2. חסכוני – מכיוון שהשימוש נעשה באופן ממוקד בהתאם לחלל הדורש קירור/חימום, אין בזבוז אנרגיה ואתם חוסכים בהוצאות החשמל.
3. ניידות – ניתן לשנע ולהזיז את המזגן ממקום למקום ומחד לחדר.
4. התקנה פשוטה – המזגן זקוק לאוורור בלבד, דבר הנפתר בקלות ע"י ערכת החלון המגיע עם המוצר הנרכש.
5. מסנן אוויר – מזגני אוויר כוללים לרוב מסננים ולעיתים גם מסנני פחמן המשפרים את איכות האוויר.

מזגן נייד לבית למכירה

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן