מייבש לחות לטיפול ברטיבות

בעלי בתים ומשרדים רבים ברחבי הארץ נאלצים להתמודד עם בעיות רטיבות ודליפות מים. קומות מרתף מועדות לפורענות באופן מיוחד בשל היותן בנויות בעומק הקרקע. מבחינה סטטיסטית כשישים אחוזים מן המרתפים בישראל מפתחים בעיית רטיבות במהלך עשר עד חמש-עשרה השנים הראשונות ואין מנוס מטיפול נאות אם ברצונכם להימנע מנזקים רציניים, שהולכים ומחמירים עם הזמן.  

זיהוי הרטיבות

את הרטיבות במרתף ניתן בדרך לזהות די בקלות, גם ללא הצפה ברורה לעין. קירות חדרים ומרתפים, הסובלים מרטיבות, נוטים להצמיח עובש בעל ריח רע וקל לזיהוי, לייצר לחות או התעבות מים ותופעה הקרויה אפלורנציה או ציפת-סיד, שהיא התגבשות של מלחים מסיסים במים, האופיינית לצבע לבן על גבי בטון. לתופעות אלו, אשר מתרחשות בטרם נוצרו נזקים מבניים, יש השלכות אסתטיות ובריאותיות.

כמה עולה לטפל ברטיבות במרתף?

העלויות של תיקון ואיטום מרתף גבוהות מאד; מדובר בכמה אלפי שקלים, לכל הפחות. בה בעת, התמוטטות קירות או פגיעה אחרת במבנה עלולה להסתכם בהוצאות גבוהות עוד יותר וכמובן, לסכן את דיירי הבית או המשרד. למרבה המזל ישנה חלופה שלישית, המאפשרת טיפול יעיל, מהיר וזול יותר מכל פתרון אחר והיא ייבוש אוויר, זה הממלא את החלל הפנימי של המרתף.

כיצד מטפלים בבעיה?

ניקוז המים הנקווים במקרה של הצפה או לחילופין, טיפול נקודתי בעובש לא באמת יפתרו את הבעיה. לעומת זאת, התקנת מכשיר המכונה יבשן, מייבש לחות או סופח לחות בשילוב עם ציוד להנעת האוויר בחדר כגון מאווררים מקצועיים תבטיח, כי הבעיה לא תחזור על עצמה; ויותר מכך, פעולת אלו תעזור בייבוש חפצים וציוד שנפגעו מן הלחות הגבוהה. לשם טיפול ראשוני מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, שעברו הכשרה ממוקדת בנושא.

מייבש לחות הינו הפתרון המהיר והפשוט ביותר, החוסך בעלויות ומביא לתוצאות הרצויות!

מייבש לחות למכירה

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

א.נ.י.א | פתרונות אנרגיה בע”מ

א.נ.י.א

תפריט

Ⓒ 2021 - כל הזכויות שמורות ל-א.נ.י.א

דילוג לתוכן