תנורי אוויר חם תעשייתיים – האפשרויות שלכם

תנורי אוויר חם תעשייתיים פועלים על ידי שאיבת האוויר הקר מהסביבה והובלה שלו לאורך מחלף חום. האוויר הקר מחומם ובאמצעות מאוורר, מפוזר בשנית בסביבה עד שטמפרטורת הסביבה משתווה לטמפרטורת היעד, ובכך המבנה מחומם.
מערכות חימום אוויר עשויות להגיע כדגם רצפה, דגמי תלייה ואף דגמים ניידים, מה שהופך אותן לבחירה ורסטילית לחללים מסחריים ותעשייתיים.
תנורי אוויר חם אלה מגיעים עם מגוון סוגי דלק מהם ניתן לבחור, כגון נפט, גז טבעי, פרופן / LPG ,חשמל ואפילו דלקים ביולוגים. עובדה זו הופכת תנורים מסוג זה לאפשרות ורסטילית לחימום של כל חלל תעשייתי או מסחרי.
ישנם מספר סוגי תנורי אוויר חם, הכוללים תנורי גז, תנורי נפט, תנורי מים חמים ותנורים חשמליים. לכל סוג יש יתרונות וכן חסרונות.
הודות לעיקרון ההסעה המאולצת, אספקת האוויר החם מתחדשת ומפוזרת ברחבי החלל. העיצוב הייחודי של תנורים אלה מאפשר לכם לשלב חימום ואוורור, דבר האפקטיבי לטיפול באוויר מעופש בתוך מבנה.
ניתן לראות חימום באמצעות אוויר חם כתחליף מודרני למערכות חימום מרכזיות באמצעות מים או חימום רטוב בתוך חללים מסחריים ותעשייתיים. סוג חימום זה פועל באמצעות הסעה מאולצת של אוויר חם ברחבי המבנה.

 

תנורי אוויר חם תעשייתיים על בסיס גז

לכידה 1

 

תנורי אוויר חם תעשייתיים

ללא ספק, סוג תנורי האוויר החם התעשייתיים הנפוץ ביותר הינו תנורים הפועלים על גז טבעי או פרופן. הם מגיעים בשלושה סוגים עיקריים, תנור רצפה, תנור תלייה – מהתקרה או על גבי קיר – ותנורים ניידים.
מערכת חימום תעשייתית על בסיס גז הנה אחת מהדרכים החסכניות והיעילות ביותר לחימום מבנים מסחריים ותעשייתיים.
הם מספקים ערך טוב יותר מזו של מערכת חימום רטובה עם בוילרים או רדיאטורים, ומתאפיינים בזמן תגובה קצר יותר.

מערכות חימום תעשייתיות על בסיס אוויר חם

 

לכידה 2

 

תנורי אוויר חם תעשייתיים

תנורי אוויר חם תעשייתיים הממוקמים על הרצפה – המכונים גם "תנורי קבינט" – מותקנים על גבי הרצפה ועל כן תופסים חלל
רצפה. הם מגיעים יחד עם זרבוביות או פתחי אוורור המעניקים כיוון לזרימת האוויר החם – מה שנקרא "blowing free" (זרימה חופשית) – מה שאומר שהאוויר החם מפוזר ברחבי החדר או שהם כוללים חיבור למערכת דרכי אוויר המעוצבת לפיזור אוויר חם ברחבי המבנה או המבנים שיש לחמם.

חימום תעשייתי על בסיס אוויר חם

חימום על בסיס אוויר חם לצורך אתר תעשייתי מתאפיין בכמה יתרונות מעולים בכך שהוא מספק זמני חימום מהירים ויחמם את החלל שלכם במהירות, בניגוד לתנורי הקרנה המחממים רק את האזור הנמצא ישירות ממול לתנורים.

כיום, תנורי אוויר חם תעשייתיים מהווים אפשרות פרקטית מכיוון שניתן לשלוט בכמות החום שהם מפיקים. הם מסוגלים להבטיח כי האזור המחומם יישאר בטמפרטורה קבועה, מה שמשפר את הנוחות עבור אנשים העובדים בחלל זה, או אפילו לשמר טמפרטורה לצרכי ייצור המצריכים טמפרטורה מסוימת לסייע לייצור מוצר מסוים. טמפרטורה קבועה תסייע לכם גם בהפחתת עלויות חשמל. תוכלו גם להפחית את הוצאות החשמל שלכם עוד יותר על ידי כך שתשתמשו במאווררים מפחיתי ריבוד, במקרה של חימום של חללים גדולים עם תקרות גבוהות – גם את מוצר זה תוכלו למצוא אצלנו. מאווררים אלה הם תוספת מעולה מכיוון שהם מסייעים לפיזור אחיד יותר של האוויר החם כלפי מטה, לאזור בו הוא נחוץ, ומוערך שהם עוזרים לחסוך עד ל-%30 בהוצאות האנרגיה. תנורי האוויר החם החדשים ביותר כוללים מבערים חסכניים באנרגיה, המסוגלים לספק יעילות של %91 נטו, ובשילוב עם מערכת בקרה ועיצוב אופטימלי, זוהי אפשרות להפחית הוצאות שימוש ולהרוויח ממערכת חימום ידידותית יותר לסביבה.

חימום תעשייתי על בסיס אוויר חם

הידע הנרחב שלנו בתחום החימום התעשייתי והמסחרי עוזר לנו למצוא את פתרונות החימום המתאימים לצרכים שלכם.
תנורי אוויר חם תעשייתיים אלה מיועדים לחימום של חללים גדולים, כגון חממות, מחסנים, מפעלים, סופרמרקטים ואולמות ספורט כפי שניתן למצוא בישראל. בעת חימום של חלל תעשייתי גדול או מחסן, חשוב שכל אזור יחומם ללא אזורים קרים, וכן חשוב להבטיח זרימה טובה של אוויר חם.
בניגוד לחדרים רגילים, מחסנים ומבנים תעשייתיים מגיעים עם אתגרים קשים יחסית בכל הנוגע לחימום על בסיס אוויר חם.
כך, יש לעצב חימום תעשייתי על בסיס אוויר חם לצורך פיזור אחיד של חום ויש לקחת בחשבון את מערבוליות האוויר הגדולה יותר הקיימת במבנים תעשייתיים או מחסנים גבוהים יותר, וכן יש לקחת בחשבון את הציפה של זרמי אוויר המשחקים תפקיד גדול יותר במקרים אלה.

חימום של אתרים תעשייתיים על בסיס אוויר חם

במקרה שתצטרכו לעזרה נוספת בכל הנוגע לתנורי האוויר החם התעשייתיים שלנו / מערכות חימום תעשייתיות על בסיס אוויר חם, אנא אל תהססו ליצור קשר עם צוות המכירות שלנו ב-089331239 או לחצו כאן לצורך טופס הפנייה במייל שלנו.

תנור אוויר חם תעשייתי Tecnoclima PMX

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

דילוג לתוכן