פטריית חימום אינפרא אדום – הלהיט החם של החורף

פטריית חימום אינפרא אדום הפך להיות בשנים האחרונות מוצר מבוקש במיוחד. אנחנו מוצאים את אותה פטריית חימום חשמלית הפועלת באמצעות קרני אינפרה אדום – הנמצאת מתאימה מאוד לכל מקום ולכל חלל ורבים כבר הבינו כין לה תחליף.

מסיבה זו אנחנו מוצאים את פטריות חימום של תנור האינפרא האדום בהרבה מאוד מקומות. במסעדות, בקניונים. בגני אירועים וכמובן גם בבתים פרטיים, כאשר הם מעניקים מחומם הנעים והבטיחותי ושולטים על רדיוס נרחב.

פטריית חימום אינפרה אדום – איך בעצם זה עובד?

ישנו הבדל מהותי בין  פטריית חימום חשמלית לבין פטריות חימום הפועלות באמצעות אינפרה אדום. כל תנור חימום מסורתי הבא לחמם אובייקט מסוים הרי שהאובייקט חייב להיות חשוף למקור החום. החימום של פטריית חימום אינפרה אדום פועל באופן שונה לגמרי. הוא מחמם באמצעות קרינה כך שזה לא משנה מה המרחק של האובייקט ממקור החום, כל אובייקט שרק נרצה לחמם – יצליח להתחמם בזכות המנגנון הישיר והמרוכז של התנור.

פטריית חימום חשמלית – מה האפשרויות?

פטריות חימום אינפרא אדום זמינים בשלל דגמים כאשר לכל אחד מהם תכונות ייחודיות ושונות. כך שעבור כל מטרה או לכל מקום נוכל להתאים תנור מסוג אחר. ההבדלים בין התנורים הם על פי רוב באורך של גל הקרינה, ביעילות של התנור, בטמפרטורה שלה, ביעילות שלה וכמובן גם בעלות שלה.

פטריות חימום להשכרה

אם אנחנו זקוקים לפתרון חימום זמני כמו לדוגמא באירוע או כינוס כלשהו – אנחנו לא חייבים למהר ולרכוש לנו פטריית חימום משלנו. ישנה כיום האפשרות גם של שכירות של תנור, כך שבהשקעה נמוכה ניתן ליהנות מאירוע נוח ונעים כאשר הקור שבחוץ לא מצליח לקרר את האווירה החמימה והנעימה באירוע שלנו.

 

א.נ.י.א בע”מ מציעים את כל הפתרונות לחימום הבית או החוץ בעזרת פטריות החימום הפועלים באמצעות אינפרא אדום. תוכלו לרכוש את התנורים הנבחרים ותוכלו גם לשכור את התנור שיתאים לצרכים הנקודתיים שלכם, כך שאין סיבה לוותר על החימום באירוע משיקולים של עלויות.

א.נ.י.א בע”מ – לשירותכם!

 

שיתוף:

פוסטים נוספים

שלחו לנו הודעה

א.נ.י.א | פתרונות אנרגיה בע”מ

א.נ.י.א

תפריט

Ⓒ 2021 - כל הזכויות שמורות ל-א.נ.י.א

דילוג לתוכן