קולטי לחות, סופחי לחות – מכשור מתקדם להורדת אחוזי לחות וייבוש האוויר

מבחר גדול של קולטי לחות וסופחי לחות, המיועדים לייבוש הלחות ומניעת התפשטות העובש והמזיקים

מותגים המספקים קולטי לחות, סופחי לחות

למה כדאי להשתמש במסיר לחות מייבש?

גוף האדם יותר רגיש לשינויים בלחות מאשר שינויים בטמפרטורה. אפילו שינויים קטנים בלחות יכולים להשפיע על אספקטים רבים בתחומים רבים, כגון חיי היום יום של אנשים, תעשייה, מסחר ועוד.
בעולם המודרני, הביקוש לבקרת לחות נמצא בעלייה. בתהליך הייצור, מוצרים תעשייתיים בעלי איכות גבוהה דורשים בקרת לחות מדויקת במיוחד. מסירי לחות מקררים כבר לא יכולים לתת מענה לביקוש הזה. על מנת לעשות זאת, יש צורך בחומרים סופחים שיכולים לייבש את הלחות באוויר באופן אפקטיבי. למשל, הסופח הקוטבי עם קוטר הגדול מ0.27 ננומטר (שימו לב: הקוטר של מולקולת מים הוא 0.27 ננומטר) יכול להשיג את המטרה הזו, כגון שרף ספיחה אורגני, סיליקה ג'ל אי-אורגני קוטבי, מסננת מולקולרית וחומרים סופחים נקבוביים קוטביים אחרים בקנה מידה של ננומטרים בודדים.
ניתן להשתמש במסיר לחות מייבש, המורכב מגלגל מייבש וחלקים אחרים, באופן עצמאי. ניתן לשלב אותו גם עם מערכת קירור על מנת לקבל יחידת קירור והסרת לחות, וכך לבצע בקרה של הטמפרטורה והלחות בו-זמנית. לכן, למסיר הלחות המייבש יש מגוון רחב של אפשרויות יישומיות על ידי שיפור של החומר הסופח כך שיעמוד בביקוש הפוטנציאלי של תנאי טמפרטורה ולחות שונים, לחסכון באנרגיה והסרת לחות יסודית. בנוסף למתן מענה לביקוש הגבוה להסרת לחות בסקטור התעשייתי, שימוש במסירי לחות מייבשים הוא יותר חסכני באנרגיה לעומת מערכת קירור שמנסה להתמודד עם הסרת כמויות גדולות של לחות מאוויר הנמצא בתוך בניין. מערכת מיזוג האוויר שמתקבלת משילוב של הסרת לחות מייבשת, קירור מנדף ישיר ובלתי ישיר, יכול להסתמך על אנרגיה טבעית על מנת להשיג את יעדי הטמפרטורה והלחות שלו.

למידע נוסף חייגו 08-9331239 או השאירו פרטים
כל המוצרים של המותגים

קולטי לחות United - Dehumidifier

סופחי לחות Amcor Dehumidifiers

קולטי לחות Biemmedue Dehumidifiers

קולטי לחות Master Dehumidifiers

קולטי לחות S&P - Dehumidifier

קולטי לחות Vortice Dehumidifiers

קולטי לחות Parkoo - Dehumidifier

למידע נוסף חייגו 08-9999031 או השאירו פרטים